Oborová řešení

Nabízíme řešení pro různé obory

Jste-li obchodní firma sektoru B2B, jistě vás zaujme Prodejní portál. Tato aplikace se vyvíjela postupně, dle aktuálních potřeb našich zákazníků a jejich požadavků na zjednodušení a zrychlení prodeje. Její největší potenciál tkví v přehlednosti různých prodejních dat sdružených do jediné aplikace. Prodejní portál je úzce spojen se skladem, takže v něm vidíte zcela aktuální data a doslova na jedno kliknutí vytvoříte veškeré potřebné prodejní doklady. Tím velmi šetříte čas svůj i čas vašich zákazníků.

Menším výrobním firmám Allegro nabízí řešení dle druhu výroby. Allegro reaguje buď na požadavky zákazníků a podle toho se vytváří výrobní příkazy, nebo zaznamenává optimální výrobní dávky na základě připravených technologických postupů. Díky aplikaci Plánovací tabule vám umožní dokonalý přehled o vytížení jednotlivých pracovišť a volných kapacitách.

Specifické požadavky na evidenci materiálu jsou promítnuté v oborovém řešení pro hutní materiál zaměřené na přesné sledování taveb jednotlivých svazků materiálu s možností evidovat materiál v různých měrných jednotkách. V praxi se jedná například o nákup materiálu v kilogramech a následný prodej v metrech se zohledněním odlišnosti váhových koeficientů jednotlivých taveb pohybující se v normou určených tolerancích.

Mimo jiné Allegro nabízí řešení pro odvětví kovovýroba a truhlářství. Mezi naše zákazníky se často řadí i firmy distribuující léčiva a zdravotnické pomůcky. Využívají u nás speciality jako licenci NOOL, vykazování SUKL, hlášení USKVBL či expirace. Zda je Allegro tím pravým softwarem do vaší firmy nejlépe zjistíte, když ho přímo vyzkoušíte.

Vyzkoušejte DEMO ZDARMA

Získejte bezplatný přístup k demo verzi Allegro Software.

Vyzkoušet zdarma

Jdete do toho s námi?
Napište nám.
Nebo zavolejte 8-17 h 731 441 155