Účetnictví a finance

Účetnictví v cloudu

S Allegrem získáte vždy aktuální účetní program, který běží online, takže není důležité, jestli sedíte v kanceláří, doma na home office nebo ležíte třeba na pláži. Stačí vám pouze připojení k internetu a máte k dispozici účetní systém, ve kterém najdete vše, co k vedení podvojného účetnictví potřebujete.

Ušetříme vám čas snadným vyhledáváním a filtrováním v datech. Párování plateb a faktur je pro nás hračka. Umožníme vám účtovat na střediska, zakázky a projekty. Allegro za vás vytvoří potřebné výkazy jako je rozvaha, výsledovka a cash flow. Dále připraví DPH, kontrolní a souhrnné hlášení, Intrastat.

Využít můžete také tvorbu rozpočtů a další analytické rozbory. Pokud vám nebude stačit velké množství připravených reportů s možností exportu dat do excelu, můžete si připravit vlastní reporty a pohledy na důležitá čísla, a to i v přehledné grafické podobě. Už nebudete muset nic dohledávat v šanonech. V Allegru si doklady přijaté v elektronické podobě uložíte k účetnímu záznamu a můžete účtovat na dálku bez nutnosti držet doklad v ruce. Umožníme vám přístupy na základě práv, takže vaše data uvidí jen ten správný člověk. Zkrátka díky Allegru získáte dokonalou kontrolu nad vašimi financemi.

Zpět na všechny funkce

Jdete do toho s námi?
Napište nám.
Nebo zavolejte 8-17 h 731 441 155