Obchodní proces - Prodejní portál

Program pro prodej

Pro obchodní firmy, které potřebují rychle a plynule odbavit zákazníka, jsme vytvořili Prodejní portál. Je to tak snadné. Vyberete si produkty, u kterých ihned vidíte množství k dispozici. Z vybraných položek pak pohodlně a na jediné kliknutí vytvoříte potřebné prodejní doklady (dodací listy, faktury, pokladní doklady). Samozřejmostí je návaznost na sklad. A v případě že skladové zásoby daného produktu nedostačují, systém automaticky vytvoří požadavek na nákup. Až budete mít zboží opět k dispozici, systém vás upozorní, že jej můžete dodat zákazníkovi. Vše pohodlně, rychle a na jednom místě.

Vyzkoušet ZDARMA

Klíčové funkce

  • zrychlení a automatizace obchodního případu
  • jednoduché a intuitivní ovládání
  • skladová místa, šarže, sériová čísla, exspirace
  • provázanost se sklady a EET
  • pohodlné vytvoření a tisk všech prodejních dokladů
  • hlídání skladových zásob a vytváření zakázek

Usnadníme vám prodej

Hledáte přehledný, snadný, ale přitom výkonný program pro odbavení zákazníka? Tohle vše splňuje náš Prodejní portál. Nemusíte nic složitě hledat a otevírat další programy. V Prodejním portále se velmi lehce zorientujete na první dobrou a zákazníka obsloužíte doslova na pár kliknutí.

Vše z jednoho místa

Z jednoho místa vytvoříte dodací list, fakturu, pokladní doklad a související skladové doklady. Vystavíte i nabídku nebo zakázku, případně vykryjete již existující zakázky.

Fotogalerie

Jdete do toho s námi?
Napište nám.